نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: طلاق و پرده بکارت

4944
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy طلاق و پرده بکارت

من ۳ساله عقدم و نامزدم بهم تجاوز کرده و یعنی دو سه بار رابطه داشتیم و از اولم که عقد کردیم گواهی سلامت بکارت نگرفتیم الان میخام طلاق بگیرم و پرده بکارت از دستت دادم به نظر شما باید چیکار کنم نمیخام که پدرم از این موضوع کا اتفاق افتاده چیزی بفهمه؟
    میتونم ترمیم کنم که پزشک قانونی نفهمه ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : طلاق و پرده بکارت

یعنی نامزدت به همسرش تجاوز کرده؟
    این چه نوع ادبیاتی است؟
    البته همه می‌دانیم که در دوران عقد، خانواده‌ها اجازه رابطه نمی‌دهمد ولی این فقط یک نوع عرف است نه چیز دیگری.
    به نظرم شما ابتدا باید با یک مشاور صحبت کنی تا اساساً دیدگاه شما درباره ازدواج تغییر کند. چگونه است که بعد از سه سال، مخصوصاً با وجود رابطه با همسر، هنوز به نتیجه نرسیده‌اید؟
    این سوالات مهمتر است و اگر شما به نتیجه برسید گه با شخص دیگری ازدواج کنید قطعاً این مشکل درباره او نیز رخ خواهد داد.
    موفق باشید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    این چه نوع ادبیاتی است؟
    البته همه می‌دانیم که در دوران عقد، خانواده‌ها اجازه رابطه نمی‌دهمد ولی این فقط یک نوع عرف است نه چیز دیگری.
    به نظرم شما ابتدا باید با یک مشاور صحبت کنی تا اساساً دیدگاه شما درباره ازدواج تغییر کند. چگونه است که بعد از سه سال، مخصوصاً با وجود رابطه با همسر، هنوز به نتیجه نرسیده‌اید؟
    این سوالات مهمتر است و اگر شما به نتیجه برسید گه با شخص دیگری ازدواج کنید قطعاً این مشکل درباره او نیز رخ خواهد داد.
    موفق باشید.
    قانوناً خیر ولی هرگونه رابطه و ارتباط بدون رضایت و اجباری ولو از جانب همسر قانونی مصداق تجاوز است.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

این چه نوع ادبیاتی است؟
    موفق باشید.
    برعکس
    شما باید صریح اعلام کنی که بکارت ندارید و توسط ایشون بوده و حق و حقوق خودتون کامل بگیرید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    6

معلوم است که کودکی بیش نیستی.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این چه نوع ادبیاتی است؟
    موفق باشید.
    ولی شما باید این موضوع را کامل درک کنید که وقتی با زور و اجبار رابطه برقرار بشه تجاوز محسوب میشه حالا چه شوهر عقدی چه غریبه...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

معلوم است که کودکی بیش نیستی.
    از کجا به این نتیجه رسیدید؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    6

تجاوز یک اصطلاح قانونی است، نه اینکه بنا به سلیقه دو سه نفر تعریف بشود.
    شما با دو اسم وارد شدید؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط gli نمایش پست ها
    من ۳ساله عقدم و نامزدم بهم تجاوز کرده و یعنی دو سه بار رابطه داشتیم و از اولم که عقد کردیم گواهی سلامت بکارت نگرفتیم الان میخام طلاق بگیرم و پرده بکارت از دستت دادم به نظر شما باید چیکار کنم نمیخام که پدرم از این موضوع کا اتفاق افتاده چیزی بفهمه؟
    چقدر بیشعورید
    که میخواین خودتون رو در قالب دختر باکره به شوهر بعدی قالب کنین
    بعد میگین مرد باید فلان و فلان و فلان باشه

تو با شوهرت بودی نه با مرد غریبه که بخوای پنهون کنی
    الان باید همه چی مشخص بشه که بعد از طلاق اگر شوهر بعدی گفت گواهی سلامت بگیر و تشخیص دادن دوخت و دوز انجام دادی بهت ننگ بدکاره گی نچسبه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط gli نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    درخصوص موضوع شما نکته حیاتی و کلیدی که وجود دارد و دوستان هم فرمودند و ان توجه به خودتان است. در هر صورت با معاینه پزشکی قانونی ازاله بکارت شما محرز است. اما چه باید کرد؟ حتما موضوع را با یکی از افراد نزدیک خانواده همانند مادر و یا خواهر در میان بگذارید. در صورت لزوم از وکیل بهره ببرید. بنده در پرونده مشابهی که داشتم با این موضوع مواجه شدم که بعدها پنهان کردن این موضوع باعث برچسب نامناسب زدن به خانم می شود و این قسمتی از فرهنگ جامعه ایران است. خوب یا بد

درخصوص ترمیم نیز اصلا پیشنهاد نمی شود چراکه علاوه بر معاینه پزشکی قانونی باید گفت کاری دور از ادب و انصاف است

در خصوص اصطلاح تجاوز نیز فراموش نکنیم در این زمینه هیچگونه حمایت قانونی از زن نمی‌شود به این دلیل که بر اساس قوانین ما وظیفه زن تمکین از شوهر است. تمکین به دو صورت عام و خاص است، تمکین عام یعنی انجام امور منزل و رسیدگی به همسر و فرزند، اما تمکین خاص مشخصا به معنای داشتن رابطه جنسیست به صورتی که مطابق خواست مرد است و اگر زن تمکین نکند مورد حمایت قانون قرار نمی‌گیرد مگر اینکه اثبات کند امنیت جانی ندارد در غیر اینصورت نفقه او پرداخت نشده و مرد می‌تواند اجازه ازدواج دوم را بگیرد.

من صحبت از رویه دادگاه ها می کنم. نه نوشته ای زیبا کتابهای رنگارنگ
    النهایه حتما موضوع را علنی کنید تا بعدها برچسب نخورید. حتما مهریه خود را دریافت کنید و حتما به نظرم از وکیل بهره ببرید
    تخصص بنده در دعاوی ، پرونده های خانواده است و به شما تضمین می دهم اگر اینگونه کنید ان شالله حتی در زندگی بعدی خود نیز ظن و گمان ها را از خود دور خواهید کرد
    موفق باشید
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد